O nas

We wszystkim, co robimy, wierzymy, że sukces składa się z CZĘŚCI: krok po kroku, metr po metrze.

Nasz sukces - to sukces Twojego biznesu, któremu dziś może brakować tylko części, które mamy dla Ciebie!

Każdego dnia dążymy , aby posiadać w naszych magazynach centralnych i oddziałach szeroki asortyment części zamiennych, tak aby nawet najbardziej egzotyczna część, której potrzebujesz mogła być już dziś w Twoich rękach. Nasi profesjonalni sprzedawcy wspierani przez  informatyczną bazę danych,posiadający wieloletnie doświadczenie w doborze części do samochodów ciężarowych i naczep, są w stanie natychmiast wybrać potrzebne części.

Pracujemy aktywnie wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, zawsze jesteśmy dla was.

Nasza historia

Grupa Skuba powstała w Wilnie w 1992 roku. Po litewsku słowo ""Skuba"" znaczy ""być w pośpiechu""- tak samo, jak najszybciej staramy się obsłużyć naszych klientów, aby dostarczyć potrzebne części.

Polski oddział firmy SKUBA działa na rynku od 2005 roku. Sukcesywnie rozszerzamy naszą działalność poprzez otwieranie kolejnych oddziałów. W Jawczycach (na obrzeżu Warszawy) mieści się główny magazyn firmy w Polsce, skąd dzięki sprawnej logistyce, części są błyskawicznie dostarczane do naszych oraz do Klientów w całej Polsce.

Więcej

Nasza sieć magazynów to ponad 65 000 metrów kwadratowych. Wszystkie operacje magazynowe są zarządzane w ramach metodyki systemu operacyjnego LEAN, aby zapewnić najwyższą jakość wszelkich procesów.